Ремінь портупея
Ремінь портупея для кріплення спорядження тощо
Для мисливців, рибалок, військових.
Довжина 110-120 см
Ширина 4 см
Колір: в асортименті
Матеріал - плетений нейлон
Дуже міцний, відмінна якість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній ремінь | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



